Polisa na życie - strona główna Compensa - strona główna

AKADEMIA AGENTA 2017

„Polisa- Życie” TU SA  Vienna Insurance Group  ma już 22 lata

AKADEMIA   AGENTA  2017- „Polisa- Życie” TU SA  Vienna Insurance Group  ma już 22 lata

Prestiżowe Wyróżnienia

W  pięknej scenerii  mazurskich  jezior  w nowoczesnym hotelu” Mikołajki- Ptasia Wyspa”  odbyła się doroczna  Akademia Agenta   Gala to okazja do uhonorowania pracy i wyników   osiągniętych  w 2016r .  Zarząd   „Polisa- Życie” przyznał   prestiżowe odznaki firmowe   najlepszym pracownikom  i agentom.

 Ubiegły rok był dla Spółki rekordowy w przypisie składki.  Dynamicznie    rośnie udział towarzystwa w rynku ubezpieczeń  życiowych . Tworzymy nowe , dobre produkty zgodnie z naszą strategia i zapotrzebowaniem rynku. Polisa – Życie ”to   zespół  profesjonalnych  agentów  i pracowników  z pasją.  To dzięki  nim  osiągamy tak dobre wyniki.  Wszystkim dziękuję   za zaangażowanie i ufam że rok 2017 będzie też kolejnym sukcesem  naszej spółki – powiedział na spotkaniu prezes Wiesław Szermach.

 W tym roku padł rekord. Zarząd    przyznał  dziewięć  Złotych  Odznak – kryterium to przypis składki ogółem  narastająco z tytułu sprzedaży  własnej 3  mln zł  i  siedem  Platynowych  Odznak    - kryterium   to przypis  składki  ogółem  narastająco z tytułu  sprzedaży  własnej 10 mln zł.

  Wręczono   nagrody   dla najlepszych   dyrektorów RBH  i dyrektorów  Najlepszych  Przedstawicielstw .  Tytuł  Super Agenta został przyznany piętnastu   agentom  wyróżnionym za rentowny portfel ubezpieczeń  i wysoką sprzedaż. Nagrodzono też najlepszego koordynatora sprzedaży i najlepszego konsultanta do spraw ubezpieczeń.

  „Polisa- Życie” otrzymała    rekomendacje  Rynku Inwestycji  2017  dla ubezpieczenia    SENIOR -  za unikatowy produkt na rynku , gwarantujący  ochronę ubezpieczeniową dla osób starszych.

Wróć