Polisa na życie - strona główna Compensa - strona główna

AKADEMIA AGENTA 2018

 

„Akademia Agenta” to doroczna możliwość wyróżnienia najlepszych sprzedawców współpracujących
z „Polisa-Życie” oraz spotkania struktur sprzedażowych z kadrą menedżerską i Zarządem.

W tym roku impreza miała szczególny charakter i oprawę, gdyż odbywała się tuż po fuzji „Polisa-Życie” TU S.A. VIG z Compensa TU na Życie S.A. VIG. Nowopowołana spółka „Polisa-Życie Ubezpieczenia” kontynuuje zasady i tradycje dotychczasowej firmy.

Tegoroczne spotkanie odbywało się w historycznych Racławicach.

Tak jak w poprzednich latach pierwszy dzień był poświęcony budowaniu tężyzny fizycznej Agentów i Pracowników. Uczestnicy wzięli udział w akademii golfa – zakończonej zawodami, rozegrali również turniej siatkówki plażowej, odbyli konkurs łuczniczy oraz „Tour de Polisa” – rowerową wyprawę na Kopiec Kościuszki.

Jacuzzi pod gołym niebem, masaże i kąpiele słoneczne pozwoliły szybko zregenerować siły – tak by wieczorem wszyscy byli gotowi do kolejnego wyzwania czyli „Balu Agenta” poprzedzonego Galą Sprzedaży.

Na uroczystości wyróżniono najlepszych sprzedawców „Polisa-Życie” za 2017 rok, doceniono pracę „Super Agentów” rozwijających rentowny portfel, wręczono prestiżowe odznaki sprzedawcom o największym przypisie składki a także wyłoniono najlepszego Dyrektora RBH: została nim Pani Małgorzata Masanowska (Bydgoszcz) i Dyrektora Przedstawicielstwa, którym został Pan Ryszard Topolewski (Rypin). Silnych wzruszeń dostarczyło przemówienie ustępującego Prezesa – Wiesława Szermacha – który po niemal 23-letniej pracy w „Polisie-Życie” podziękował Agentom i Pracownikom za zaufanie, profesjonalizm, odpowiedzialną i mądrą współpracę oraz za to co zrobili i robią dla naszej firmy. Słowa skierowane do Prezesa w imieniu współpracowników przez Wiesławę Zalewską i Krzysztofa Lejmanowicza wyraziły uczucia i przemyślenia zebranych – jak wiele można osiągnąć nawet w trudnych warunkach o ile wszyscy wykazują się zrozumieniem, szacunkiem i odpowiedzialnością za wspólną sprawę. Życzenia kierowane do Prezesa dotyczyły możliwości realizowania wielu pasji i zajęć na które dotychczas miał zbyt mało czasu.

Podsumowaniem spotkania był całonocny Bal Agenta na którym próbie wytrzymałościowej poddana została kondycja zdobyta w trakcie zmagań sportowych.   I jak pokazał kolejny Bal – nie zabrakło humoru, umiejętności i zaangażowania również w te zadania.

Wróć