Polisa na życie - strona główna Compensa - strona główna
  • Strona główna
  •    ›   
  • Aktualności
  •    ›   
  • POLISA – ŻYCIE TU S.A. Vienna Insurance Group po raz kolejny z Perłą Polskiej Gospodarki

POLISA – ŻYCIE TU S.A. Vienna Insurance Group po raz kolejny z Perłą Polskiej Gospodarki

 pażdziernika 2016 r.   na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta  XIV Gala Pereł Polskiej Gospodarki organizowana przez miesięcznik Polish Market.

Tegoroczna Gala połączona była z obchodami jubileuszu dwudziestolecia magazynu „Polish Market”, który już od 1996 roku na swoich łamach promuje na całym świecie polską gospodarkę, naukę i kulturę. Patronat nad Galą objęli: Marszałek Senatu Rzeczpospolitej Polskiej, Wicepremier i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas gali zostały wręczone statuetki dla najlepszych podmiotów gospodarczych, wyłonionych w rankingu opracowanym przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Polisa-Życie w rankingu polskich przedsiębiorstw uzyskała po raz drugi tytuł Perła Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Sektora Finansowego. Certyfikat jest przyznawany za konsekwentną realizację polityki i strategii  firmy, a także pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

Polisa- Życie posiada już prestiżowe wyróżnienie Perłę Dużą Polskiej Gospodarki

Anna Arwaniti

 

Wróć